VELKOOBCHOD
Poptávkový formulář pro maloobchodní prodej

Oficiální distributor peněženek Mighty Wallets® pro Českou republiku.

Pokud máte zájem o maloobchodní spolupráci, vyplňte tento nezávazný formulář. Požadavek bude v průběhu 10-ti pracovních dní posouzen.

Produkty Dynomighty nelze prodávat prostřednictvím kiosků, trhů, aukčních stránek, osobních blogů, slevových portálů a podomních prodejů.

Kontakt:

Vladimír DANIEL

775 96 42 66

info@danila.cz

Dotazník
Jméno: *
Příjmení: *
Název firmy: *
Ulice: *
Město: *
PSČ: *
E-mailová adresa: *
Telefonní číslo: *
IČ: *
DIČ:
Jaký je přibližný roční obrat firmy?:
Sortiment prodávaného zboží: *
Druh obchodu: *
Kolik let obchod provozujete?: *
Vlastníte internetový obchod?: *
Adresa internetového obchodu:
Kolik vlastníte kamenných prodejen?:
Komentář:
Opište text z obrázku: *
captcha
 
Souhlas se zpracováním osobních údajů

Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Vladimírem Danielem, sídlem K Leváčku 1021, Trhové Sviny, 374 01, Česká republika, IČ: 76419991 (příp. jeho zaměstnanci) pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to po celou dobu 5 (pěti) let ode dne udělení souhlasu. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle § 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Účel zpracování osobních údajů

V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely posouzení možnosti maloobchodní spolupráce.

Prohlášení správce

Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny. Zaměstnanci správce nebo jiné fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se správcem a další osoby jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací.