Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


VELKOOBCHOD
Poptávkový formulář pro maloobchodní prodej

Oficiální distributor peněženek Mighty Wallets® pro Českou republiku.

Pokud máte zájem o maloobchodní spolupráci, vyplňte tento nezávazný formulář. Požadavek bude v průběhu 10-ti pracovních dní posouzen.

Produkty Dynomighty nelze prodávat prostřednictvím kiosků, trhů, aukčních stránek, osobních blogů, slevových portálů a podomních prodejů.

Kontakt:

Vladimír DANIEL

775 96 42 66

info@danila.cz

Dotazník
Jméno: *
Příjmení: *
Název firmy: *
Ulice: *
Město: *
PSČ: *
E-mailová adresa: *
Telefonní číslo: *
IČ: *
DIČ:
Jaký je přibližný roční obrat firmy?:
Sortiment prodávaného zboží: *
Druh obchodu: *
Kolik let obchod provozujete?: *
Vlastníte internetový obchod?: *
Adresa internetového obchodu:
Kolik vlastníte kamenných prodejen?:
Komentář:
Opište text z obrázku: *
captcha
 
 
Souhlas se zpracováním osobních údajů

Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem Vladimírem Danielem, sídlem K Leváčku 1021, Trhové Sviny, 374 01, Česká republika, IČ: 76419991 (příp. jeho zaměstnanci) pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to po celou dobu 5 (pěti) let ode dne udělení souhlasu. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle § 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Účel zpracování osobních údajů

V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely posouzení možnosti maloobchodní spolupráce.

Prohlášení správce

Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny. Zaměstnanci správce nebo jiné fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se správcem a další osoby jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací.